სტუდენტთა სტაჟირების პროგრამა აუდიტორულ კომპანიაში „Moore Abc''
13 ივლისს, ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტსა და აუდიტორულ კომპანიას „მოორ ეიბისი“ შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა. მემორანდუმის მიზანი პრაქტიკული კომპონენტების განვითარების გზით განათლების ხელშეწყობაა.
შეთანხმების საფუძველზე მხარეები ყოველ სემესტრში, საკონკურსო ფორმატით, ერთობლივად შეარჩევენ ბიზნესისა და საინფორმაციო ტექნოლოგიების სკოლის წარმატებულ სტუდენტებს, რომლებიც შემდგომში კომპანიაში გაივლიან სტაჟირებას.
„მოორ ეიბისი'' წარმოადგენს ერთ-ერთ ლიდერ კომპანიას, რომელიც 2008 წლიდან ეწევა მომსახურებას საბუღალტრო და საგადასახადო აღრიცხვა-ანგარიშგების, ქონების შეფასების, აუდიტის და დაკავშირებული პროფესიული მომსახურების სფეროში მთელი საქართველოს მასშტაბით.

Student internship program in the auditing company Moore Abc
On July 13, a memorandum of understanding was signed between New Vision University and the auditing company Moore Abc. The purpose of the memorandum is to promote education through the development of practical components.
Based on the agreement, the parties will jointly select successful students of the School of Business and Information Technology in each semester, through a competitive format, who will then undergo an internship in the company.
Moore Abc is one of the leading companies, which since 2008 provides services in the field of accounting and tax accounting, property valuation, auditing and related professional services throughout Georgia.