რეგისტრაცია შრომის სამართლის სასამართლო და მედიაციის იმიტირებულ პროცესებში მონაწილეობის მისაღებად
ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტში, USAID სამართლის უზენაესობის პროგრამის მხარდაჭერით დაფუძნებული პრაქტიკული უნარების ცენტრი, აცხადებს გუნდების რეგისტრაციას შრომის სამართლის სასამართლო და მედიაციის იმიტირებულ პროცესებში მონაწილეობის მისაღებად.
შეჯიბრში მონაწილეობა შეუძლიათ ქუთაისსა და სხვა რეგიონებში არსებული ავტორიზებული უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულების სამართლის სკოლის თუ იურიდიული ფაკულტეტის ბაკალავრიატის (III, IV კურსის) და მაგისტრატურის საფეხურის იმ სტუდენტებს, რომლებიც არ არიან საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი ადვოკატები და/ან სერთიფიცირებული მედიატორები.  გუნდი უნდა შედგებოდეს სამი ან ოთხი წევრისგან/სტუდენტისგან.
გუნდებმა შევსებული სარეგისტრაციო ფორმა უნდა გამოაგზავნონ 2023 წლის 10 დეკემბრის ჩათვლით (24:00) შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: labourmoot@newvision.ge

REGISTRATION TO PARTICIPATE IN MOCK TRIALS AND MEDIATION IN LABOR LAW
The Practical Skills Center at New Vision University, supported by the USAID Rule of Law Program, call for student teams to participate in Mock trials and Mediation in Labor Law.
Georgian law students (BA โ€“ III, IV year, or LLM students) from Kutaisi and or other regions who are not members of the Georgian Bar Association/and or certified/active mediators, can participate in the simulated hearings. Each team shall consist out of three to four students.
Participating teams shell send the completed application form to the following email address by December 10, 2023(24:00):ย [email protected]