საჯარო ლექცია თემაზე - „მტკიცების ტვირთი დეონტოლოგიურ ეთიკაში“
2022 წლის 28 ნოემბერს ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის იურიდიული ეთიკის მიმართულება, USAID სამართლის უზენაესობის პროგრამის მხარდაჭერით, ქუთაისში, აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტში, გამართავს საჯარო ლექციას თემაზე - „მტკიცების ტვირთი დეონტოლოგიურ ეთიკაში“.
საჯარო ლექციას გაუძღვება ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის იურიდიული ეთიკის მიმართულების თანახელმძღვანელი, საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის ეთიკის კომისიის წევრი – ქ-ნი ანა ლორია.
საჯარო ლექცია გაიმართება 28 ნოემბერს, 11:00სთ-დან – 13:00სთ-მდე, აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტში.

PUBLIC LECTURE ON – “THE BURDEN OF PROOF IN DEONTOLOGICAL ETHICS“
On November 28, 2022 New Vision University Legal Ethics Chair with support of the USAID Rule of Law Program will organize the public lecture on - ‘The Burden of Proof in Deontological Ethics’ at Kutaisi Akaki Tsereteli State University.
Ms. Ana Loria, New Vision University Legal Ethics co-chair and the Member of the Georgian Bar Association Ethics Commission will lead the lecture.
Public lecture will be held on November 28, from 11:00am to – 1:00pm, at the Akaki Tsereteli Kutaisi State University.