საჯარო ლექცია თემაზე - „ინტერესთა კონფლიქტი საადვოკატო საქმიანობაში“
27 ივნისს, დაიგეგმა ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტისა და იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ერთობლივი აქტივობა - საჯარო ლექცია თემაზე - „ინტერესთა კონფლიქტი საადვოკატო საქმიანობაში“. საჯარო ლექციას გაუძღვება ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის იურიდიული ეთიკის მიმართულების თანახელმძღვანელი, საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის ეთიკის კომისიის წევრი - ქ-ნი ანა ლორია.
საჯარო ლექცია გაიმართება 27 ივნისს, 12:00 სთ-დან - 14:00 სთ-მდე, იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტის შენობაში.
საჯარო ლექციის მხარდამჭერია ამერიკის შეერთებული შტატების საერთაშორისო განვითარების სააგენტო (USAID), აღმოსავლეთ-დასავლეთის მართვის ინსტიტუტის (EWMI) სამართლის უზენაესობის პროგრამის ფარგლებში (USAID Rule of Law Program).

PUBLIC LECTURE ON – “CONFLICT OF INTEREST IN LEGAL PRACTICE”
On 27 June, New Vision University together with the Iakob Gogebashvili Telavi State University, are organizing a public lecture on ‘Conflict of Interest in Legal Practice’. Ms. Ana Loria, New Vision University Legal Ethics Co-chair and the Member of the Georgian Bar Association Ethics Commission will lead the lecture.
Public lecture will be held on June 27th, from 12:00PM to – 2:00PM, at the Iakob Gogebashvili Telavi State University.
The Public Lecture is supported by United States Agency for International Development (USAID) within the framework of East-West Management Institute’s (EWMI) Rule of Law Program.