ფოტო-გამოფენა ნიუ ვიჟენ საუნივერსიტეტო ჰოსპიტალში
თებერვლიდან ნიუ ვიჟენ საუნივერსიტეტო ჰოსპიტლის ამბულატორიული სივრცე ქართველი ფოტოგრაფების ნამუშევრებს მასპინძლობს.
4 თებერვალს, კიბოსთან ბრძოლის საერთაშორისო დღეს, ფოტო-გამოფენა გოგა ჩანადირის ნამუშევრების პერსონალური გამოფენით გაიხსნა.
ექსპოზიცია, საქართველოსა და ქართული ფოტოგრაფიის პოპულარიზაციის პარალელურად, მისი ყოველდღიური დამთვალიერებლების - პაციენტებისა და სამედიცინო პერსონალის დადებით განწყობაზე იზრუნებს და ცოტა ხნით მაინც დაავიწყებს ეპიდემიურ სირთულეებს.
დამთვალიერებელს აქვს ნამუშევრების შეძენის შესაძლებლობაც, ხოლო გადახდილი თანხა ონკოლოგიური პაციენტების სოლიდარობის ფონდში აკუმულირდება და იმ კვლევების დაფინანსებას მოხმარდება, რომელსაც არ ითვალისწინებს საქართველოში მოქმედი სხვადასხვა დაფინანსების პროგრამა.

The outpatient space of New Vision University Hospital has been hosting works by Georgian photographers since February.
On February 4, International Cancer Day, the photo exhibition opened with a personal exhibition of Goga Chanadiri's works.
The exhibition, in parallel with the popularization of Georgia and Georgian photography, will ensure the positive mood of its daily visitors, patients and medical staff will for a brief moment forget about difficulties of the pandemic.
The viewer also has the opportunity to purchase works and the profits will go towards Solidarity Fund for Oncology Patients and will be used to fund research that is not provided for in the various funding programs in Georgia.