მონაწილეობა ევროპის იურიდიული ფაკულტეტების ასოციაციის (ELFA) ყოველწლიურ გენერალურ ასამბლეაში
12-14 აპრილს, უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის დეკანმა, პროფესორმა გაგა გაბრიჩიძემ მონაწილეობა მიიღო ევროპის იურიდიული ფაკულტეტების ასოციაციის (ELFA) ყოველწლიურ გენერალურ ასამბლეასა და კონფერენციაში. ღონისძიება გაიმართა ქ. ლოზანაში (შვეიცარია).
ასოციაცია სამართლებრივ განათლებასთან დაკავშირებული საკითხებისათვის ქმნის სადისკუსიო ფორუმს და თანამშრომლობს მრავალ საგანმანათლებლო და სამთავრობო ინსტიტუციებთან.
ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის სამართლის სკოლა ევროპის იურიდიული ფაკულტეტების ასოციაციის წევრია 2015 წლიდან.

On April 12-14, the Dean of the Law School of the University, Professor Gaga Gabrichidze, participated in the annual general assembly and conference of the European Law Faculties Association (ELFA). The event was held in Lausanne (Switzerland).
he association creates a discussion forum for issues related to legal education and cooperates with many educational and governmental institutions.
New Vision University School of Law has been a member of the Association of European Law Faculties since 2015.