ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტი აცხადებს პროექტების კონკურსს
ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტი აცხადებს პროექტების კონკურსს, რომელიც მიზნად ისახავს მდგრადი განვითარების ხელშეწყობას. კონკურსში მონაწილეობა შეუძლიათ უნივერსიტეტის სტუდენტებს, თანამშრომლებს, პარტნიორ ორგანიზაციებსა და სხვა დაინტერესებულ პირებს.
წარმოდგენილი პროექტები უნდა შეესაბამებოდეს სტრატეგიული გეგმის გამჭოლ პრიორიტეტს - მდგრადი განვითარების ხელშეწყობას და ემსახურებოდეს საზოგადოებისა და გარემოს გრძელვადიან განვითარებას.
მნიშვნელოვანი თარიღები:
• განაცხადების მიღება: 2024 წლის 20 ნოემბრამდე
• შედეგების გამოცხადება: 2024 წლის 10 დეკემბრამდე
გამარჯვებული პროექტები უნივერსიტეტის ახალი სტრატეგიული განვითარებისა და სამოქმედო გეგმების ნაწილი გახდება და განხორციელდება უნივერსიტეტთან თანამშრომლობით. პროექტების დაფინანსება მოხდება უნივერსიტეტის ბიუჯეტიდან.
დამატებითი ინფორმაციისთვის და განაცხადის ფორმის შესავსებად გადადით ბმულზე ან დაგვიკავშირდით: +995 32 24 24 440

New Vision University is Announcing a Call for Project Proposals
New Vision University is announcing a call for project proposals aimed at promoting sustainable development. This opportunity is open to university students, staff, partner organizations, and other interested individuals.
Proposals must align with the university's strategic goal of fostering sustainable development and contribute to the long-term growth of society and the environment.
Key Dates:
- Proposal Submission Deadline: November 20, 2024
- Results Announcement: By December 10, 2024
Selected proposals will be incorporated into the university's new strategic development and action plans and will be implemented in collaboration with the university. Funding will be provided from the universityโs budget.
For more information and to submit your proposal, please visit the link or contact us at: +995 32 24 24 440.