ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტი „წიგნების თაროს" ახალგაზრდულ კონფერენციაზე
27 მარტს, ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტისა და საზოგადოებრივი მაუწყებლის ტელეპროექტების კონკურსის გამარჯვებულ „წიგნების თაროს" პირველი ერთობლივი ღონისძიება ჩატარდა.
„თაროელების“ ახალგაზრდულ კონფერენციაზე, პროფესიონალების მასტერკლასების პარალელურად, უნივერსიტეტმა სტუდენტების მოხსენებების ბლოკი - „სტუდენტები ფიქრობენ“ წარადგინა.
ამასთან, უნივერსიტეტის წარმომადგენლებმა ახალგაზრდებთან ადამიანის ღირებულებით სისტემაზე ისაუბრეს და ახალი ინიციატივა - INVent-ი წარადგინეს. ეს პროექტი მიზნად ისახავს სტუდენტების ინოვაციური იდეების დანერგვის ხელშეწყობას.

On March 27, the first joint event of New Vision University and Georgian Public Broadcaster TV program competition winner project - โ€œBookshelfโ€ was held.
In parallel with the professional master classes at the โ€œTaroelebiโ€ Youth Conference, the University presented a panel of student presentations - "Students Think".
At the same time, the representatives of the university talked to the young people about the system of human value and presented a new initiative - INVent. This project aims to promote the introduction of studentsโ€™ innovative ideas.
As the new season of TV program is set to begin, New Vision University has become a sponsor of the "Bookshelf".