უფასო პროფილაქტიკური კვლევები 1000 ქალი მასწავლებლისთვის
ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის მხარდაჭერით, 23 იანვრიდან, ქალი მასწავლებლებისთვის სოციალური პასუხისმგებლობის პროექტი იწყება.
ქალთა პერსონალიზებული ჯანმრთელობის პროგრამის ფარგლებში 1000 ქალი მასწავლებელი უფასოდ ისარგებლებს სამედიცინო სერვისებით. პროექტის მიზანი პროფილაქტიკური კვლევების კულტურის დანერგვა და საკუთარ ჯანმრთელობაზე ზრუნვის ხელშეწყობაა.
სოციალური კამპანიის ფარგლებში ქალი მასწავლებლები შეძლებენ უფასოდ ჩაიტარონ ენდოკრინოლოგიური, გინეკოლოგიური, დერმატოლოგიური, მამოლოგიური, სტომატოლოგიური და ლაბორატორიულ-ინსტრუმენტული კვლევები, ასევე დაგეგმონ ვიზიტი ფსიქოლოგთან.
უფასო გამოკვლევებით სარგებლობისთვის, საჭიროა წინასწარი რეგისტრაცია.
პროექტის შესახებ დეტალური ინფორმაცია ხელმისაწვდომია უნივერსიტეტის ოფიციალურ ვებგვერდზე - www.newvision.ge/geo/womens-healthcare-program

FREE MEDICAL EXAMINATIONS FOR 1000 FEMALE TEACHERS
January 23 marks the launch of a social responsibility project for female teachers, implemented with the support of New Vision University.
Personalized Women’s Healthcare Program will allow 1,000 female teachers to benefit from free medical services. The project aims to promote self-care and the culture of routine preventive check-ups.
Within the framework of the social campaign, female teachers will be offered free consultations with endocrinologist, gynecologist,dermatologist, mammologist, dentist, and psychologist. The project also covers laboratory-instrumental studies.
To receive free medical examinations, teachers must register in advance.
For detailed information about the project, please refer to the following link – www.newvision.ge/geo/womens-healthcare-program