საჯარო ლექცია თემაზე „ცნობიერებაზე დაფუძნებული განათლება ცნობიერების უფრო მაღალი დონეების განსავითარებლად”
ადამიანების შესაძლებლობების სრული პოტენციალის გამოსავლენად მნიშვნელოვანია მათი სისტემური განვითარება.
19 ივნისს 17:00 საათზე, ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტი გიწვევთ საჯარო ლექციაზე „ცნობიერებაზე დაფუძნებული განათლება ცნობიერების უფრო მაღალი დონეების განსავითარებლად.“
ცნობიერებაზე დაფუძნებული განათლება არის სწავლების მოდელი, რომელიც პიროვნულ ზრდას, თვითრეალიზაციასა და შემოქმედებითობის სისტემურ განვითარებას მოიაზრებს.
ლექციას ჩაატარებს ფიზიკის დოქტორი ეშლი დინი – ორგანიზაციის „მეცნიერთა გლობალური კავშირი მშვიდობისთვის“ ვიცე-პრეზიდენტი და დევიდ ლინჩის ფონდის საერთაშორისო პროგრამების ხელმძღვანელი. იგი ფლობს იორკის უნივერსიტეტის დოქტორის ხარისხს ფიზიკაში და არის კვანტური კოსმოლოგიის, კოსმოსური მეცნიერების და სოციოლოგიის წამყვან ჟურნალებში მრავალი სამეცნიერო პუბლიკაციის ავტორი.

"CONSICOUSNESS-BASED EDUCATION FOR DEVELOPING HIGHER STATES OF CONSCIOUSNESS"
On June 19 at 17:00, NVU invites you to a public lecture "Consciousness-Based Education for Developing Higher States of Consciousness."
Consciousness-Based education is a teaching approach that focuses on personal growth, self-realization, and the systematic development of creativity.
The lecture will be held by Ashley Deans, Ph.D., Executive Vice President of the Global Union of Scientists for Peace and Director of International Programs for the David Lynch Foundation. He received his Ph.D. in space physics from the University of York (Canada) and is the author of numerous scientific publications in leading journals on quantum cosmology, space science and sociology.