იურიდიული ეთიკის ყოველწლიური ონლაინ კონფერენცია
2022 წლის 29-30 სექტემბერს, 16:00 საათიდან - 18:00 საათამდე, ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის იურიდიული ეთიკის მიმართულება USAID სამართლის უზენაესობის პროგრამის მხარდაჭერით გამართავს იურიდიული ეთიკის ყოველწლიურს კონფერენციას. კონფერენცია ჩატარდება ონლაინ.
კონფერენციაზე მომხსენებლები მიმოიხილავენ მოსამართლეთა, ადვოკატთა და მედიატორთა ეთიკაში არსებულ გამოწვევებს. კონფერენციაზე მოწვეული ექსპერტებისა და განსახილველი საკითხების შესახებ დამატებითი ინფორმაცია შეგიძლიათ იხილოთ დღის წესრიგში.
ღონისძიებაზე ონლაინ დასწრების მსურველებმა უნდა გაიარონ რეგისტრაცია ბმულზე.
კონფერენცია გაიმართება Zoom-ის ფლატფორმის მეშვეობით, ხოლო კონფერენციაზე რეგისტრირებული პირები დეტალურ ინფორმაციას მათ მიერ სარეგისტრაციო განაცხადში მითითებულ ელ-ფოსტაზე მიიღებენ.

ANNUAL ONLINE CONFERENCE ON LEGAL ETHICS
On September 29-30, 2022, from 4:00pm to 6:00pm, New Vision University Legal Ethics Chair with support of the USAID Rule of Law Program organizes an Annual Conference on Legal Ethics. Conference will be held online.
During the conference the speakers will address the ethical challenges for judges’, lawyers’ and mediators’. For more information, about invited experts and the topics discussed in the conference please see the agenda.
Those willing to participate shall register here.
The conference will be held via Zoom platform. Registered persons will get the detailed information via email indicated in the registration form.