იურიდიული ეთიკის ყოველწლიური ონლაინ კონფერენცია
2021 წლის 13-14 მაისს, 17:00 საათიდან - 19:00 საათამდე, ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის იურიდიული ეთიკის მიმართულების ორგანიზებით, გაიმართება იურიდიული ეთიკის ყოველწლიური კონფერენცია. კონფერენცია ჩატარდება ონლაინ. კონფერენციაზე საუბარი იქნება ადვოკატების პროფესიულ ეთიკაში არსებულ გამოწვევებზე. კონფერენციაზე მოწვეული ექსპერტებისა და განსახილველი საკითხების შესახებ დამატებითი ინფორმაცია შეგიძლიათ იხილოთ დღის წესრიგში.
ღონისძიებაზე ონლაინ დასწრების მსურველებმა უნდა გაიარონ რეგისტრაცია ბმულზე.
კონფერენციის მხარდამჭერია ამერიკის შეერთებული შტატების საერთაშორისო განვითარების სააგენტო (USAID), აღმოსავლეთ-დასავლეთის მართვის ინსტიტუტის (EWMI)-ის პროგრამის ფარგლებში - კანონის უზენაესობის მხარდაჭერა საქართველოში (PROLoG).

Annual Online Conference on Legal Ethics (1)
On May 13-14, 2021, from 5:00PM to 7:00PM, New Vision University Legal Ethics Chair organizes an Annual Conference on Legal Ethics. Conference will be held online. The conference will address challenges to the lawyers’ ethics. For more information obout invited experts and the topics discussed in the conference please see the agenda.
Those willing to participate shall register link.
The conference is supported by the United States Agency for International Development (USAID) within the framework of East-West Management Institute’s (EWMI) project Promoting Rule of Law in Georgia (PROLoG).