სასკოლო ოლიმპიადა 2025-2026: პირველი ტურის შედეგები
ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტი გაცნობებთ, რომ სასკოლო ოლიმპიადა 2025-2026-ის პირველი ტურის საგამოცდო ნაშრომების გასწორების პროცესი დასრულებულია. მეორე ტურში გადასულ მოსწავლეებს შედეგები ეცნობებათ მათ მიერ მითითებულ ელექტრონულ ფოსტაზე.
ოლიმპიადის პირველი ტური 15-22 ნოემბერს გაიმართა და მასში, საქართველოს მასშტაბით, 1000-მდე მოსწავლე მონაწილეობდა.
ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტი მრავალი წელია ორგანიზებას უწევს სასკოლო ოლიმპიადას, რომლის მიზანია მომავალ თაობაში განათლების განვითარების ხელშეწყობა, სკოლებში სასწავლო პროცესის გაძლიერება, ნიჭიერი მოსწავლეების აღმოჩენა და მათი მოტივაციის წახალისება.

School Olympiad 2025–2026: First Round Results
New Vision University is pleased to announce that the grading process for the first round of the 2025–2026 School Olympiad has been completed. Students who have progressed to the second round will receive their results via the email address they provided.
The first round of the Olympiad was held from November 15 to 22, with nearly 1,000 students participating across Georgia.
For many years, New Vision University has been organizing school Olympiads to support education, foster the development of the younger generation, enhance the learning process in schools, and identify and motivate talented students.