სტუდენტური კონფერენცია ევროკავშირის აღმოსავლეთ სამეზობლოზე
ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის პოლიტიკისა და დიპლომატიის სკოლა იწვევს პოლიტიკური და სოციალური მეცნიერებების, ევროპული კვლევების, ჟურნალისტიკის, სამართლის,  საერთაშორისო ურთიერთობებისა და მასთან დაკავშირებული დისციპლინების ბაკალავრიატის სტუდენტებს, მონაწილეობა მიიღონ ევროკავშირის აღმოსავლეთ სამეზობლოზე სტუდენტურ კონფერენციაში.
წლევანდელი კონფერენციის თემაა: „ევროკავშირი და აღმოსავლეთ ევროპა - სადავოდ ქცეული ღირებულებები და ცვალებადი პოლიტიკა“.
• კონფერენციის თარიღი: 2025 წლის 25 ოქტომბერი.
• აბსტრაქტების წარდგენის ბოლო ვადა: 2025 წლის 15 ოქტომბერი.
• ენა: ქართული / ინგლისური
კონფერენციაზე დამსწრედ რეგისტრაციისთვის ან თქვენი გამოსვლის აბსტრაქტის (500-700 სიტყვა) ასატვირთად, გამოიყენეთ შემდეგი ბმული.
აბსტრაქტის გამოგზავნის ბოლო ვადაა - 15 ოქტომბერი.
საუკეთესო ნაშრომები განიხილება New Vision University-ის მიერ კონფერენციისადმი მიძღვნილ სპეციალურ გამოცემაში გამოსაქვეყნებლად.
განაცხადის გაკეთებამდე, გთხოვთ, გაეცნოთ ქვემოთ მოცემულ დამატებით ინფორმაციას კონფერენციის თემის შესახებ.

Student Conference on the EUโs Eastern Neighbourhood
The School of Politics and Diplomacy at New Vision University invites undergraduate students of Political and Social Sciences, European Studies, International Relations, Law, Journalism, and related disciplines to participate in the upcoming student conference on the EUโs Eastern neighbourhood.
This year's theme is: โEuropean Union and Eastern Europe: Contested Values and Policies in Fluxโ
- Date of the Conference: October 25, 2025
- Deadline for the submission of abstracts: October 15, 2025
- Language: Georgian / English
To register as a participant for the conference or to upload the abstract of your presentation (500โ700 words), please use the following link.
The deadline for abstract submission is October 15.
The best papers will be considered for publication in a special issue by New Vision University dedicated to the conference. Before submitting your application, please review the additional information about the conference theme provided below.