პარტნიორობა „Project IMG"-სთან
ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტი „Project IMG"-სთან სტრატეგიულ პარტნიორობას იწყებს, რომლის ფარგლებშიც უნივერსიტეტში „IMG Unity Collective"-ის ოფიციალური წარმომადგენლობა დაფუძნდება.
„Project IMG" გახლავთ გლობალური სამედიცინო გაერთიანება, რომელიც უზრუნველყოფს მედიცინის ფაკულტეტის კურსდამთავრებულებსა და სტუდენტებს USMLE-ის გამოცდისთვის მოსამზადებელი მასალებით, კლინიკური პრაქტიკითა და აშშ-ში კვლევითი საქმიანობის შესაძლებლობებით. „IMG Unity Collective"-ის საქმიანობა მიმართულია გლობალური ჯანდაცვის თანასწორობისკენ, რაც შეესაბამება ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის ღირებულებებს.
თანამშრომლობის ფარგლებში ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის სტუდენტები შეძლებენ 90-ზე მეტი ქვეყნის წარმომადგენლებთან პროფესიული კონტაქტების დამყარებას და აშშ-ში სარეზიდენტო პროგრამებში მონაწილეობას.

Partnership with Project IMG
New Vision University is launching a strategic partnership with Project IMG, through which an official chapter of the IMG Unity Collective will be established at the university.
Project IMG is a global medical association that provides medical students and graduates with USMLE exam preparation materials, clinical practice opportunities, and access to research activities in the United States. The mission of the IMG Unity Collective focuses on global healthcare equity, aligning with the core values of New Vision University.
Through this collaboration, students at New Vision University will have the opportunity to build professional connections with representatives from over 90 countries and participate in clinical practice and residency programs in the United States.