ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტი აცხადებს სტუდენტური გუნდების რეგისტრაციას შრომის სამართლის სასამართლო და მედიაციის იმიტირებულ პროცესებში მონაწილეობის მისაღებად.
შეჯიბრში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების იურიდიული ფაკულტეტის ბაკალავრიატის (III და IV კურსის) და მაგისტრატურის საფეხურის იმ სტუდენტებს, რომლებიც არ არიან საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი ადვოკატები და/ან სერტიფიცირებული მედიატორები. გუნდი უნდა შედგებოდეს სამი ან ოთხი წევრისგან.
გუნდებმა შევსებული სარეგისტრაციო ფორმა უნდა გამოაგზავნონ 2025 წლის 18 აპრილის ჩათვლით (24:00 სთ) შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: [email protected]
იმიტირებული პროცესების წესებისა და ეტაპების შესახებ დეტალური ინფორმაცია იხილეთ მიმაგრებულ ფაილში. შრომის სამართლის სასამართლო და მედიაციის იმიტირებული პროცესები ჩატარდება 2025 წლის ივნისში.

New Vision University is announcing registration for student teams to participate in mock trials and mediation sessions focused on labor law.
Eligible participants are BA (3rd or 4th year) and LLM law students from higher education institutions, who are not members of the Georgian Bar Association and/or certified mediators. Each team must consist of three to four students.
Teams must send the completed registration form by April 18, 2025 (24:00) to the following email address: [email protected]
Detailed rules and stages of the mock trials and mediation sessions can be found in the attached file. The events will take place in June 2025.