ვორკშოპი თემაზე „კომუნიკაცია სამუშაო გარემოში"
2025 წლის 5 მარტს ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტში ჩატარდა ინტერაქციული ვორკშოპი თემაზე „კომუნიკაცია სამუშაო გარემოში", რომლის მიზანი იყო ნიუ ვიჟენ ჯგუფის თანამშრომლებისთვის სამუშაო გარემოში ეფექტური კომუნიკაციისთვის საჭირო პრაქტიკული უნარების გაუმჯობესება, მათ შორის ემპათიური მოსმენის, რთული საუბრების წარმართვისა და უკუკავშირის გაცემის ტექნიკების შესწავლა. ვორკშოპის ფარგლებში მონაწილეებმა განიხილეს პროფესიული კომუნიკაციის აქტუალური და რეალური საკითხები.
ვორკშოპს უძღვებოდნენ პროფესორი გრეგ ბონდი - მედიატორი, ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტისა და ვილდაუს გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტის პროფესორი, და სოფიო ჩაჩავა - ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის დეკანი, პროფესორი და მედიატორი.

Workshop on "Workplace Communications"
On March 5, 2025, an interactive workshop on "Workplace Communications" was held at New Vision University, aimed at improving practical skills necessary for effective workplace communication for New Vision Group employees, including techniques for empathetic listening, conducting difficult conversations, and providing feedback. During the workshop, participants discussed current and real issues of professional communication.
The workshop was led by Professor Greg Bond - mediator, professor at New Vision University and Wildau University of Applied Sciences, and Sophio Chachava - Dean of the New Vision University School of Law, professor and mediator.