გაცვლითი პროგრამა ვილდაუს ტექნიკურ უნივერსიტეტში
ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს შედარებითი კერძო და საერთაშორისო სამართლის სამაგისტრო პროგრამის სტუდენტებისთვის გაცვლით პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად. გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში, შერჩეული სტუდენტები 2025 წლის საგაზაფხულო სემესტრს ისწავლიან ვილდაუს გამოყენებითი მეცნიერებების ტექნიკურ უნივერსიტეტში, გერმანიაში.
კურსებისა და პროგრამების შესახებ დეტალური ინფორმაციის გასაცნობად გთხოვთ, ეწვიოთ ვილდაუს გამოყენებითი მეცნიერებების ტექნიკური უნივერსიტეტის ვებ-გვერდს.
კონკურსში მონაწილეობის წინაპირობები:
- კანდიდატს უნდა ჰქონდეს აქტიური სტუდენტის სტატუსი ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის შედარებითი კერძო და საერთაშორისო სამართლის სამაგისტრო პროგრამაზე;
- კანდიდატი უნდა ფლობდეს ინგლისურ ენას მინიმუმ B2 დონეზე;
- მაღალი აკადემიური მოსწრება;
- საერთაშორისო გამოცდილების მიღებისა და პიროვნული განვითარების მოტივაცია.
წარსადგენი დოკუმენტაცია:
- CV ინგლისურ ენაზე;
- სამოტივაციო წერილი;
- ნიშნების ფურცელი (ტრანსკრიპტი);
- ინგლისური ენის მინ. B2 დონის კომპეტენციის დამადასტურებელი სერტიფიკატი/ცნობა (არსებობის შემთხვევაში).
კანდიდატებმა განაცხადი და ყველა შესაბამისი დოკუმენტი უნდა გააგზავნონ ელ-ფოსტაზე [email protected] არაუგვიანეს 6 იანვრისა.

Exchange Program at Technical University of Applied Sciences Wildau
New Vision University announces a call for applications for master's students in Comparative Private and International Law to participate in an exchange program at Technical University of Applied Sciences Wildau, Germany. Selected students will spend the 2025 spring semester at the partner university.
For detailed information about courses and programs, please visit the website of the Technical University of Applied Sciences Wildau.
• The candidate must be an active student enrolled in the Master's Program in Comparative Private and International Law at New Vision University;
• B2-level English language proficiency is required;
• High academic performance;
• Motivation for pursuing international experience and advancing personal development.
Required Documents:
• Transcript of records;
• Proof of English language proficiency at B2 level (if available).
Documents must be submitted by email to [email protected] no later than January 6.
Selected candidates will be invited for an interview. Following the interviews, two applicants will be chosen.