გაცვლითი პროგრამა ზაარლანდის უნივერსიტეტში
ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტი აცხადებს კონკურსს Erasmus+ Key Action 171 გაცვლით პროგრამაზე ზაარლანდის უნივერსიტეტში, ზაარბრიუკენი, გერმანია.
პროგრამის ფარგლებში შერჩეული სტუდენტი ისწავლის ზაარლანდის უნივერსიტეტში 1 სემესტრის განმავლობაში (გაზაფხულის სემესტრი) და მიიღებს დაფინანსებას, რომელიც მოიცავს როგორც სამგზავრო, ისე ყოველთვიურ სტიპენდიას.
კონკურსში მონაწილეობის წინაპირობები:
- კანდიდატს უნდა ჰქონდეს აქტიური სტუდენტის სტატუსი ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის შედარებითი კერძო და საერთაშორისო სამართლის სამართლის მაგისტრატურის საფეხურზე;
- კანდიდატი უნდა ფლობდეს ინგლისურ ენას მინიმუმ B2 დონეზე;
- უნდა ჰქონდეს მაღალი აკადემიური მოსწრება;
- უნდა ჰქონდეს საერთაშორისო გამოცდილების მიღებისა და პიროვნული განვითარების მოტივაცია.
წარსადგენი დოკუმენტაცია: კანდიდატებმა განაცხადი და ყველა შესაბამისი დოკუმენტი უნდა გააგზავნონ ელ-ფოსტაზე ir@newvision.ge არაუგვიანეს 6 იანვრისა:
- CV ინგლისურ ენაზე;
- სამოტივაციო წერილი;
- ნიშნების ფურცელი (ტრანსკრიპტი);
- ინგლისური ენის მინიმუმ B2 დონის კომპეტენციის დამადასტურებელი სერტიფიკატი/ცნობა (არსებობის შემთხვევაში).
შერჩეული კანდიდატები გაივლიან გასაუბრებას, რის შემდეგაც გამოვლინდება ერთი აპლიკანტი.
დამატებითი კითხვების შემთხვევაში გთხოვთ, მიმართოთ ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურს: ელ-ფოსტა: ir@newvision.ge

Exchange Program at Saarland University
The International Relations Department of New Vision University announces a call for applications for Erasmus+ Key Action 171 exchange program at Saarland University, Saarbrücken, Germany.
Under the program, the selected student will study at Saarland University for 1 semester (spring semester) and receive funding that includes both travel expenses and monthly allowance.
• Candidate must have active student status in the Master's program of Comparative Private and International Law at New Vision University;
• Candidate must have English language proficiency at minimum B2 level;
• Must have high academic performance;
• Must have motivation for gaining international experience and personal development.
Required Documentation: Candidates must send their application and all relevant documents to ir@newvision.ge no later than January 6:
• Academic transcript;
• English language proficiency certificate/proof of minimum B2 level (if available).
Selected candidates will undergo an interview, after which one applicant will be chosen.
For additional questions, please contact the International Relations Office of New Vision University: Email: ir@newvision.ge